Bendis Hotel | Hakkımızda

Hakkımızda Başlık

Bendis Otel’e Hoşgeldiniz. Edirne ‘nin Keşan ilçesinde 22.500 m2’lik alanda olan Bendis Otel,Bendis Alışveriş Merkezi içerisinde yer almaktadır.Tarihi,kültürel ve doğal güzelliklere yakınlığıyla şehrin ritmi ve tabiatın dinlendiriciliğini bir arada sunuyor.Aynı anda doğanın içinde ve şehrin merkezinde olabilmeyi mümkün kılıyor.Misafirlerimize rahatı ve konforu hissettiren ihtişamla ağırlayarak ve gurme lezzetlerle dolu bir konaklama sunuyor.
Bendis Otel’de farkı yaşayacaksınız. Özenimiz Sözümüzdür.
Otel Özellikleri -Ücretsiz Minibar(birçok çeşidiyle size özel ücretsiz)              –Çay,kahve Makinası            -SaçKurutma makinası      -Telefon                                -7/24 ÖzelGüvenlik                -Anti Sitres yataklar              -Güneş geçirmeyen  Black Out perdeler                    -Anti bakteriyel halılar            -Dijital Kasa          -Ücretsiz Açık Otopark                        -Lcd televizyon                          -24 saat ücretsiz Wi-fi                    -Her odada balkon                          -Vrf havalandırma sistemine sahip klimalı odalar      -ücretli-Havuz      -ücretli -Hamam        -ücretli -Sauna        -ücretli -Masaj  odaları    -Fitness Center        -Spor Salonu      -Özel Spa Paketleri      -Banyo  ( Birçok kozmetik çeşidiyle size özel)  

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

7 / 24 Otopark & Özel Güvenlik

7 / 24 Özel Güvenlik Ekiplerimizce güvenlik kontrol noktarında gerekli denetimler yapılmaktadır özel olarak kurulmuş olan güven kamera sistemlerimiz kapalı devre ve en üst düzey teknolojiler ile donatılmıştır. "Güvenliğiniz önceliğimizdir."

Arka Bahçesi Alışveriş Merkezi

Türk ve Dünya markalarının bir arada buluştuğu Bendis A.V.M Bendis Otelin arka bahçesidir. #trakyaninalisverismerkezi 

Saros Körfezine Açılan Yol

Trakya topraklarının Ege denizindeki kıyısı Saros körfezi, tertemiz kumsallarla kaplı bir kıyı şerididir. Saros körfezi su altı akıntılarının fazla olması, herhangi bir büyük yerleşimin ve sanayileşmenin olmaması sebebi ile Ege denizinde yer alan en temiz bölgelerden biridir. Ve iddia şudur ki; Saroz Körfezi dünya üzerinde kendi kendini temizleyen 3 denizden biridir.